Seçim Değerlendirmesi

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçim sonuçları milletimize ve devletimize hayırlı olmasını temenni ederiz.

Hangi siyasi görüşten olunursa olunsun millet iradesine saygı gösterip her zaman olduğu gibi şahsimiz, ailemiz, milletimiz, devletimiz ve geleceğimiz için iyi insan ve çalışkan bireyler olmaya gayret göstermeliyiz.

Bugün itibarı ile seçilmişler tüm seksen bir milyonun seçilmişleridir. Vatana ve Millete hayırlı olsun. Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Vekillerimize ülke adına yapacakları mücadelede başarılara dileriz. Toplum olarak daha fazla üretip daha fazla katma değer yaratıp ileriye bakmamız gerekmektedir. Tüm yurtdaşlarımızın çağdaş ve gelişen bir toplum adına fikirlerini, düşüncelerini ve projelerini topluma ve kamuya duyurmak adına sivil toplum kuruluşlarında görev almaya ve üretmeye davet ediyoruz. Zira vakit taş üstüne taş koyma vaktidir.

Turizmciler olarak ancak dert başa geldiğinde ses çıkarmak yerine yasama ve yürütme süreçlerine etki edecek projeler üretip Ankara’ya gerekli tüm desteği vermemiz gerekmektedir. Hızla değişen ve gelişen turizm ekonomisinin dinamiklerini tabii ki en iyi  turizm özel sektörü bilmekte ve gelişmeleri ön görebilmektedir. Bu maksatlı tüm turizm birlik, oda ve STK’larını yeni dönemde daha aktif ve üretken olmaya davet ediyorum. Doğru ve altı dolu projeler ile kapılar çalındığında neleri hareket ettirebileceğimizi sektördeki kurumların yönetim kurullarının geçtiğimiz dönemlerde bizzat şahit olduğu hepimizin malumu.

Bu vesile ile özellikle Dışişleri Bakanımız ve Antalya Milletvekilimiz Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na özel bir teşekkür etmek istiyoruz. Mizacı ve turizmin başkenti Antalya milletvekili olması sebebi ile biz turizmcilere kapıları her daim açık olmuş ve bizlere ve turizm sektörüne saymak ile bitmeyecek katkılar sağlamıştır. Tekrar seçilen Sayın Vekilimize yeni dönemde başarılar diler bizlere olan desteklerinin artarak devam etmesini temenni ederiz.