SAYD 10.yılında Türkiye temsilcilikler oluşturacak

Değerli Meslektaşlarımız,

Seyahat Acentaları Yöneticileri Derneği'nin (SAYD) 6. Olağan Genel Kurulunu 31 Mayıs 2017 de yaparak yeni yönetimini seçti. Antalya merkezli olan SAYD’ın Türkiye’nin tüm bölgelerinde temsilcilik çalışmalarının başlatılmasının önü açıldı.  

Daha önce bu platformda muhtelif kerelerde Seyahat Acentalarının sorunlarını dile getirmiştik. Meslektaşlarımızın kendilerini daha iyi ifade edebilme ve mevcut turizm otoritelerinin dikkatini çekebilmek için tek çatı altında dernekleşmek gerektiğini tartışmıştık. Büyük oranda da fikir birliğine varmıştık.

Kısa adı SAYD olan derneğimiz bugüne kadar turizme dair sorunları çözüm odaklı ele alarak gerek Antalya’da ve gerekse Türkiye genelinde taktir toplamıştır.

10.yılını kutladığımız Seyahat Acentaları Yöneticileri Derneği olarak her platformda sadece Antalya’da değil Türkiye’nin her yerinden turizm yapan, acentecilik yapan herkesi hiç bir ayırım yapmadan derneğimize davet ediyoruz. 

Türkiye genelinde temsilcilik düzeyinde başlayarak çalışmalarımızda siz değerli meslektaşlarımızla omuz omuza çalışmak en büyük dileğimiz olacaktır.


Seyahat Acentaları Yöneticileri Derneği
Hamit KUK
Genel Sekreter