Başkanın Mesajı

Değerli Meslektaşlarım,

Katılımcı demokrasisinin temel taşlarından olan Sivil Toplum Kuruluşları ülkemizin müelleh seviyelere gelmesinde öncü rol oynamaktadır.

Turizmciler olarak uzun bir süre Türk misafirperverliği ile götürdüğümüz hizmet sektörümüzü Dünya ile rekabet edebilir, teknoloji, inovasyon ve standardizasyon gibi gereklilikler ile donatmamız gerekmektedir.

Turizm adına neyin doğru olduğunu en iyi bilen bizleriz ve bu sebeple mevcudu düzeltmek ve geliştirmek yani iyi planlama bizim işimiz. SAYD olarak bu düşünce ve felsefe ile yola çıktık:

Bildik söyledik,

Gördük söyledik.

Gerek turizme yön veren yöneticilerin sesi olarak, gerekse yeni fikirleri gündeme getiren bir düşünce kulübü olarak, kurulduğumuz günden bu yana sektöre olumlu etki ettik.

Daha iyi bir Türkiye ve daha iyi bir turizm için sizleri de aramıza bekliyoruz.

SAYD ve Agoras Fuarcılık olarak Seyahat Acentaları ve turizme hizmet veren işletmeleri bir araya getirmek maksatlı yeni projemiz SATEF kapılarını 05.02. 2016 tarihinde Antalya Cam Piramit’te açacaktır.

Buluşmak, tanışmak ve iş yapmak adına kendi alanındaki ilk ve tek platform olacak olan SATEF’te yerinizi alın. Mevcut ve potansiyel müşterilerimiz ile ilişkilerini geliştirip, yenileri ile tanışma fırsatı bulun.

Networking ve tanışıklığın esas olduğu hizmet sektöründe işletmeniz adına yapabileceğiniz önemli bir yatırımdır.

Tüm turizmcileri SATEF’e bekliyoruz.

 

Sefa ALTINAY